درباره ما
درباره ما
درباره ما

داستان ما…

داستان کار تیوان هاست با از دست رفتن سایت‌های کاربران شروع شد. از آنجایی که کسب و کارهای آنلاین از شرکت‌های مختلف اقدام به تهیه‌ی هاستینگ می‌کردند و با مشکلات زیادی از جمله، پشتیبانی ضعیف، نداشتن تیم فنی قوی جهت پاسخگویی به موقع و رفع مشکلات کاربران مواجه بودند، که در نهایت در بیشتر مواقع موجب به از دست رفتن اطلاعات کاربران می‌شد. تیوان هاست به منظور پر کردن خلا کاربران در حوزه هاستینگ، تصمیم گرفت تا در جهت رفاه حال کاربرانش اقدام به عرضه خدمات مناسب و با قیمتی مقرون به صرفه نماید. این تیم به پاس احترام به مشتریانش در جهت تامین امنیت اطلاعات‌شان، پاسخگویی فنی سریع و افزایش رضایت مشتریانش، اقدام به راه‌اندازی تیوان هاست نموده است.

اهداف ما

در تیوان هاست

تیوان هاست ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ و دامنه با دیتاسنترهای داخلی و بین‌المللی است. این تیم با ارائه خدمات هاستینگ در انواع پلن‌ها، خدمات خرید سرور در پلن‌های متفاوت و قابلیت خرید دامنه با هدف حمایت از کسب و کارهای داخلی و اتوماتیک کردن کارها در این راه قدم برداشته است. همچنین تیوان هاست با هدف پیاده‌سازی هوش مصنوعی و با به کارگیری تکنولوژی‌های جدید علاوه بر خدمات گفته شده، اقدام به عرضه خدمات جدید در بخش‌های سایت ساز، لوگو ساز و اپلیکیشن ساز به کاربران نموده است. تیوان هاست تیمی با اهداف بلند مدت و همگام با تکنولوژی روز دنیا.

میزبانی وبسایت برندهای داخلی و خارجی:
آژانس خلاقیت 7کارنو
گالری آرا
سنتورسلیمان
آکادمی آساوردپرس
برند آرایشی بلیسیمو
آریووردپرس

تفاوت ما ؟!

ما در تیوان هاست از تفاوت‌ها صحبت نمی‌کنیم بلکه از برتری کیفیت خدمات و اولویت قرار دادن کاربران صحبت می‌کنیم و به پاس احترام به کاربران و جلب رضایت مشتریان، مفهوم کیفیت در خدمات را در همه‌ی جوانب پیاده‌سازی نموده ایم. ما با بهره‌گیری از سرورهای قدرتمند و فایروال‌ها خدمات میزبانی خود را با مناسب‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین قیمت به عرضه گذاشته‌ایم. همچنین تلاش نموده‌ایم تا با اتوماتیک کردن کارها، بخش پاسخگویی پشتیبانی فنی خود را به حداقل زمان ممکن برای انتظار کاربران کاهش دهیم. ما در تیوان هاست به دنبال برتری در کیفیت ارائه خدمات به مشتریان هستیم.

پشتیبانی قوی

نگران نباش، ما هستیم!

رضایت کاربران

باعث افتخار ماست!

حفظ امنیت

از اولویت‌های تیوان است!

قیمت مناسب

مناسب‌ترین قیمت کشور!

تیم مدیریت تیوان

مدیرمحصول تیوان هاست

محمد سلیمان

مدیر محصول تیوان هاست

مدیریت محتوای تیوان هاست

فاطمه سامانی

مدیریت محتوای تیوان هاست

مدیریت سئو تیوان هاست

فاطمه عباسی

مدیریت سئو تیوان هاست

هاست مناسب وردپرس

پیشنهاد ویژه برای وردپرس

هاست اختصاصی

نوع هاست و میزان منابع، تاثیر به‌سزایی در سرعت و کیفیت بارگذاری محتوای وبسایت ما دارد. هاست اختصاصی، برای وردپرس بهینه شده و تجربه خوبی را برای کاربران شما به ارمغان می‌آورد.